Олексій Пономаренко
Рейтинг
+1317.97
Сила
4068.45

Олексій Пономаренко

o-ponomarenko

avatar
О Богі, і тут вже рекламу пихають…
avatar
Не раджу з того боку, так проривався СЛВ, сказав що то був найлютіший жереп в життьови і вони падали до зони лісу і проривались по краю жерепа. Хоча коли стоїш на Микулєсці, перспектива там здається причудова і ніби близенько. Я все ж би радив йти як ми йшли, з Явора на полонину і з неї в лоб на Стайки. Води з запасом потрібно взяти на полонині біля колиби внизу, якщо ночувати на Стайках, там є місце гарне для намету між зубцями. Їх там 5 зубців. Потім через жереп на Микулєску і можна пробувати ломитись через жереп на Смотрич, а можна обійти, впасти вниз до Погорільця і пройти через Шешорську і Сідловину на Дземброню. В мене в планах найближчих, пробігти Чорногорою на лєгкє, заночувати на Марічейці і наступного дня Микулєска, Стайки і на Явір падати, все громадським транспортом. Якраз компанію шукав;) Деталі в лічку на ФБ
avatar
Минув рік, а ситація як була плачевна, так і залишається
times.cv.ua/2016/06/13/storonnim-vhid-zaboroneno-yak-u-chnu-zustrily-vidomoho-zhurnalista/
avatar
На сайте миськрады масса петиций, но ни одна из них не стала «новостью» с такой скоростью.

Ви не слідкуєте за інформпростором? Майже щодня з'являються петиції і майже щодня про них пишуть ЗМІ. Але чомусь ви не пишете, чому це на якомусь там сайті так оперативно з'явилась петиція про перейменування вулиці Бандери, чи БГС… Ми побачили цікаву на наш погляд та резонансну петицію, перепостили як новину, через 4 дні!!! після публікації, і це бєшена швидкість та оперативність? Прямо таки «зрада» 80-го левелу. Після публікації, її десь певно перепостили, тому що перегляди вона регулярно набирала щодня.
Так само я можу написати, дивно, що Огородова написала блог про це, якесь співпадіння, але я не страдаю подібною хєрньою… Тому унилий вброс в бік «ЧТ» так і залишається унилим. Модно у нас інколи наброшувати на «ЧТ», ось ще одна жертва)))
avatar
Про інформ підтримку поржав))) Далі не став читати… Всьо, як то кажуть, стало на свої «зрадницькі» місця)))
avatar
Так пам'ятаю нашу зустріч)
Дякую) Карпати хоч і великі, але думаю обов'язково зведуть десь нас на одній стежині, як це було на Аршиці)
avatar
Я вже писав в ФБ коментар, що коли я закликав діяти рішуче, я не це мав на увазі))) Та й як замінування може змінити Мельничука. До нього ж не достучатись. Він високо на троні сидить, його такі дрібниці як імідж міста не турбують, а тут знову ці блогери-жерналісти. То їм про зарплату розкажи, то порядок наведи… Це ж потрібно вставати, щось робити...
Особисто не знайомий з ректором, чув за нього багато гарних слів, але поки складається враження саме таке як описав вище.
avatar
До речі, інколи з пересердя, за радянською звичкою, намагаються всіх наказати або звільнити, знайшовши крайнього. Зазвичай це найнижча ланка. Так ось, зазделегідь скажу, що звільнення чи покарання конкретно цього охоронця, нічого не змінить. Вони всі однакові, і не в них справа.
avatar
Ось так виглядає одна із локацій де ми прибрали все під нуль півтора місяці тому…


Люди чи тварі, чи як ви си там називаєтесь, ви кончені виродки!
Я за легалізацію зброї і відстріл подібних…
avatar
"… я готова до співпраці..." Стирив текст у жіночки, і навіть не напрягався переробити)
avatar
Поржав))) Мене бісять такі ось громадські діячі, які розписуються за всіх чернівчан.
Смішно і те, що мером Каспрук став від тієї партії яка, як ви говорите, газ по 450 штовхала)
Ну і епікфейлом звичайно ж є підтримка мера засновником громадського руху «Чернівці за здоровий спосіб життя»)))
До речі примітив, що почали робити все в місті на початку вересня. А раніше де був ваш Каспрук? Помітив, що зараз стрічка новин складається на 50% з словом Каспрук.
Але молодєц Гунько, може отримаєте посаду… ну там охорони здоровля. Але зазвичай там прийнято кидати і просто використовувати ентузіазм таких ось наївних) Успіхів Вам)
avatar
Я мабуть неправильний якийсь, бо повністю не підходжу під цей текст, продовжуючи панічно загадувати бажання поки вона падає, і мріяти)))
avatar
Ще одне відео від Дениса Мирко, цього разу репортаж. Першй досвід репортажу людини для якої відео є просто хоббі. Ріспєктіще тобі Ден!

avatar
А моє улюблене я не знайшов((( Я вважаю то було верхом журналістики))) Справа була перед виборами, і один сайт регулярно кидав вброси, що все фігово (до слова тепер цей сайт кидає, що ми всі щасливі) Так от коли тематики для вбросів майже не лишилось, один із кандидатів був звинувачений у тому, що танк Нікітіна погрожує туристам бо стоїть дулом до вокзалу))) Я пам«ятаю плакау від сміху) Зараз питання страху туристів сайт більше не турбує) Я спеціально не назвав ні сайту, ні кандидата, щоб не було срачу знову.
avatar
З тих пір як я працюю у цій сфері, я чітко переконаний, що людей за яких би я проголосував по "ідєйним саабраженіям" немає, і в політиці всі однакові. Від усіх чую, «ну не за цих же голосувати», а коли ставлю питання: «Так за кого ж?», чую повторення першої фрази. Тож мені цікаво, і я це не буду сприймати за агітацію, кого б ви, як розумна людина, порадили б виборцям? Хто достойний уваги на вашу думку?
avatar
Випадково помітив, я сьогодні ювіляр на «Вкурсі».
Публікації (100) Коментарі (500)
Це була ювілейна публікація і останній коментар теж)
Трі по сто і два по двєсті!
avatar
На форумі Трекер ще більш детально розписав маршрут і намалював на мапі.
avatar
Студенти власною кров«ю привели до влади таку бидлоту як Аваков, а тепер він не знає хто їх побив, бо Бєркут був у масках. І сміх і гріх… Але реально гидко від того.
www.psua.info/span-style-color-red-eksklyuzyv-span-v-mvs-ne-znayut-hto-byv-studentiv-bo-berkut-buv-u-maskah-ofitsijna-vidpovid-mvs/
avatar
Ну з взуттям ви явно не вгадали, кросівки для цієї пори роки дуже заслабка річ, тим більше для Ґорґан. Але файна була бачу подорож. Сміливо без намету, бо погода могла підкинути сюрпризи.
avatar
Гарні світлини і чудова подорож